W środę 10 listopada uczestniczyliśmy w ogólnopolskiej akcji „Szkoła do hymnu”. O symbolicznej godzinie 11:11 po raz kolejny zaśpiewaliśmy z całą Polską „Mazurka Dąbrowskiego” i w ten sposób uczciliśmy 103 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Tym razem nie było to zdarzenie gremialne, ale równie podniosłe, jak w poprzednich akcjach, do których zaprasza Ministerstwo Edukacji i Nauki. Uczniowie przygotowali się do tego uroczystego momentu, aby ładnie i poprawnie zaintonować w grupach pieśń, która wzbudza w nas narodową dumę. Społeczność uczniowska i nauczyciele wystąpili w kotylionach z barwami narodowymi. Ten dzień stał się wyjątkowy dzięki chwilom wzruszenia i radości, jakie towarzyszyły poszczególnym wykonaniom hymnu.
Poniżej dostępny link do pięknie zaśpiewanego hymnu
https://drive.google.com/file/d/1DAO2QLVoFZ_Gy-eGy9D1N0NMw-FDO7Io/view?usp=drivesdk