Od dwóch pierwszych miejsc rozpoczęły dziewczęta klas VII-VIII rywalizację w ramach współzawodnictwa sportowego grudziądzkich szkół podstawowych. 28 IX sztafeta SP 20 z dużą przewagą nad rywalkami ukończyła rozgrywany na obiektach sportowych grudziądzkiej Olimpii bieg sztafetowy 6x800m, awansując tym samym do Finału Wojewódzkiego w Myślęcinku-15.X.20 r. Skład zwycięskiego zespołu to: Antonina Tomaszewska VIIIA, Maja Banaszewska VIIE, Martyna Frela VIIIA, Patrycja Anuszewska VIIIB, Aleksandra Filipek VIIIB, Maja Kawałkowska VIIIB, rezerwa: Julia Gwiazdowska VIIIB, Maja Zakrzewska VIII, Anna Fularczyk VIIA. Opiekunem zespołu jest Damian Zbrzeźny.
Jeszcze bardziej efektowne zwycięstwo odniosły dziewczęta w rozgrywkach o tytuł najlepszej w Grudziądzu drużyny w unihokeju. Po wygraniu w grupie z SP 21 8:1 i z SP 7 12:0, równie pewne zwycięstwo nasze dziewczęta zanotowały w finale pokonując SP 8 7:0, kończąc rozgrywki z okazałem bilansem bramkowym 27:1. O zdobycze bramkowe postarała się głównie Lena Jankowska, przy wsparciu Patrycji Anuszewskiej a dostępu do bramki Julii Gwiazdowskiej broniły zaciekle Aleksandra Filipek i Maja Kawałkowska. Wsparcie podczas zmian dawały Julita Szudzńska i Julia Wierucka.
Opiekunem zespołu jest Damian Zbrzeźny a warto zaznaczyć, iż cały skład zespołu tworzyły dziewczęta z jednej klasy VIIIB. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za udział na kolejnych szczeblach rozgrywek.